HGF Plus (1 Aylık) Daha Büyük Görüntüle

HGF Plus (1 Aylık)

Yeni

HGF'nin geliştirilmiş yeni formu olan HGF Plus ile saç dökülmesini önleyin.

Kampanya

Daha Fazla Detaylar

99987 Öğeler

Stokla Mevcut

154,00 TL

Daha Fazla Bilgi

HGF Plus Sprey saç dökülmesi konusunda çok etkili birüründür.HGF Plus sprey bu gurup ürünlerin tümünden içerik ve etki olarak çok farklıdır.En büyük özelliği lokal uygulanan başka hiçbir ürüne ihtiyaç duyulmamasıdır. İçeriğindeki herbal ürünler ve diğer besleyici bitki özleri sayesinde saçınızın ihtiyacı tümüyle karşılanmakta,saçlı derinin beslenmesini sağlamakta ve dökülmeye sebep olan DHT oluşumu engellenmektedir.Saç ve saçlı deri kalitesini atıran biotin sayesinde saç telinin çap artmakta,kepeklenme,kaşıntı ve yağlanma düzeyini normal seviyelere çekerek cilt kalitesini artırmaktadır.

Üretimin her seviyesinde sıkı denetimle ve her serisi bağımsız olarak test edilen bir üretim süreciyle gerçekleştirilmektedir. İthalatta ancak toplu alaımlarda ürünü test edebilirken Türkiyede üretim bu sayede daha sıkı denetlenerek kalite artışı sağlanmıştır. Türkiyede sadece Hair Pharma nın kullanıcı kolaylığı olarak tasarladığı tam kapalı % 100 güvenli kutuda sprey ve damlalık birlikte sunulmaktadır.Bu sayede kişi en verimli kullanım aracıyla uygulayabilmektedir. Damlalıkta hijyenik paketi ve Hair Pharma markasıyla güven vermekte ve marka kalitesini yansıtmaktadır.

 

Kullanım Şekli

HGF Plus akıp giderek gereksiz ürün kaybına sebep olmaması için sprey formunda üretilmiştir. Saç gelişimini uyarıcı herbal rogainin ve saçın kalitesini bozan DHT nin oluşumunu engelleyen herbal finasteridin ciltte daha uzun süre etki etmesi ve alınacak cevabın maximum düzeyde olması için günde 2 defa kullanılması gerekir. Kullanımda dikkat edilmesi gereken husus saç dökülmesinin olduğu düşünülen tüm alanın ıslanmasının sağlanmasıdır.

 

HGF Plus spreyi kuru cilde uygulayın bu ilacın cilde daha iyi dağıtılmasını ve her alana uyguladığınızdan emin olmanızı sağlar.İlacı banyodan sonra uygulamanız daha uzun süre etkisinin devam etmesini sağlar. Uygulamadan sonra ilk saat maximum düzeyde olan etki 4 saate kadar azalarak devam eder. Her uygulamadan önce banyo yapmanız gerekmez ancak o saatlerde banyo yapacaksanız banyo sonrası cildinizi tam kuruttuktan sonra uygulayınız böylece ürün cilde daha iyi daha uzun süre nüfuz edecektir.

 

Ürünü sabah akşam olacak şekilde 2 kez kullanınız mümkün olduğunca düzenli kullanınız ancak unuttuğunuz dozu pas geçebilirsiniz Sprey her sıkışta ortalama 0.2 ml ürün püskürtmektedir saçsız yada seyrek alanın genişliğine göre 4-7 kez püskürtünüz. Püskürtmeden sonra ıslak alan sınırlarını parmağınızla belirleyin bunu yaparken hafifçe friksiyon yapın. Uygulama sonrası gün boyu veya gece boyu cildinizde kalmasında sakınca yoktur.

 

Folliküllerin uyarılması sonucu ilk haftalarda saç değişim hızı artacağından dökülmenin arttığını farkedebilirsiniz bu ilacın etkisiyle olan ve geçici bir durumdur telaşlanmadan kullanıma devam ediniz. Net sonuç için tercihen saç gelişim süreci olan 4 ay veya en az 3 ay kullanmalısınız

 

İçindekiler

 

    Biotin (Vitamin H)

    Purified water

    Alcohol

    Glyserin

    Butylen glycol

    Triethanolamine

    Pyridoxine HCL (B 6 vitamini)

    Ginseng (Panax Ginseng) Extract

    Chinese Angelica(Angelica Polymorpha Sinensis) Extract

    Polygonum Multiflorum Extract

    Saw palmetto (serenoa Serrulata Fruit Extract)

 

Etki Mekanizması

DHT üzerine etkisi: Bilindiği gibi saç köküne bilinen en zararlı madde DHT dir(di hidro testesteron).HGF Sprey içerdiği herbal finasterid etkisiyle ilaç şeklinde sunulan finasteride (propecia,proscar,dilaprost) benzer şekilde 5-Alfa redüktaz enzimini inhibe ederek testesterondan Di Hidro Testesteron oluşumunu engeller. DHT etkisi engellendiğinde saç dökülmesi durur ve kalite kaybetmiş saçlar giderek eski haline yaklaşır,uzama hızı artar.

 

Saç kökü üzerine uyarıcı etkisi: HGF içeriğinde bulunan herbal rogain etkili ürünler minoxidil HCL gibi saçlı deride kan akımını artırararak ve yeni kılcal damarlar oluşmasını uyarıp kökün daha iyi beslenmesini sağlar ayrıca minoxidil HCL gibi kıl kökünü uyararak tüyleşmiş kılların saç halini almasına yardım eder.

 

Saç köküğnün beslenmesi üzerine etkisi: Herbal finasterid ve herbal rogain dışındaki yardımcı bitkisel ürünler saçlı deriyi iyonizan radyasyon,UV ışınları ve çevre kirliliği gibi dış etkenlerden korur ve köklerin beslenmesini sağlayan içerdiği maddelerin yoğun bir şekilde bölgesel olarak emilmesini sağlar.

Yorumlar

No customer comments for the moment.

Bir Yorum Yaz

HGF Plus (1 Aylık)

HGF Plus (1 Aylık)

HGF'nin geliştirilmiş yeni formu olan HGF Plus ile saç dökülmesini önleyin.

Kampanya

Bir Yorum Yaz