HGF (Hair Growth Factor) 3 Aylık Daha Büyük Görüntüle

HGF (Hair Growth Factor) 3 Aylık

Yeni

HGF Sprey şimdi 3 aylık ürünü ile daha ekonomik kullanma imkanı sunuyor. (HGF Sprey geliştirilmiş olup HGF Plus olarak değiştirilmiştir.) Lütfen HGF Plus çeşitlerini inceletiniz.

Daha Fazla Detaylar

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

139,50 TL

Daha Fazla Bilgi

DHT üzerine etkisi
Bilindiği gibi saç köküne bilinen en zararlı madde DHT dir(di hidro testesteron).HGF Sprey içerdiği herbal finasterid etkisiyle ilaç şeklinde sunulan finasteride (propecia,proscar,dilaprost) benzer şekilde 5-Alfa redüktaz enzimini inhibe ederek testesterondan Di Hidro Testesteron oluşumunu engeller. DHT etkisi engellendiğinde saç dökülmesi durur ve kalite kaybetmiş saçlar giderek eski haline yaklaşır,uzama hızı artar.

Saç kökü üzerine uyarıcı etkisi;
HGF içeriğinde bulunan herbal rogain etkili ürünler minoxidil HCL gibi saçlı deride kan akımını artırararak ve yeni kılcal damarlar oluşmasını uyarıp kökün daha iyi beslenmesini sağlar ayrıca minoxidil HCL gibi kıl kökünü uyararak tüyleşmiş kılların saç halini almasına yardım eder.

Saç kökünün beslenmesi üzerine etkisi;
Herbal finasterid ve herbal rogain dışındaki yardımcı bitkisel ürünler saçlı deriyi iyonizan radyasyon,UV ışınları ve çevre kirliliği gibi dış etkenlerden korur ve köklerin beslenmesini sağlayan içerdiği maddelerin yoğun bir şekilde bölgesel olarak emilmesini sağlar.

İçeriğndeki aktif maddeler ve etkileri ;

Saw palmetto Extract :

Testere yapraklı palmiye özütüdür ve doğal finasterid olarak bilinir..Saw palmetto içeriği iyi bilinen sonuçları yeterince tesbit dilmiş bir üründür,gerek genetik saç dökülmesi gerekse prostat büyümesinin bilinen tek sebebi DHT(Di Hidro Testesteron) nin oluşumuna sebep olan 5-alfa redüktaz enzimini inhibe eder.Genetik saç dökülmesinin en önemli sebebi olan DHT oluşumunun engellenmesi genetik dökülmeyi durdurur.

Pyridoxine (B 6 vitamini):

Diğer vitaminler gibi vücutta bir çok fonksiyonun yerine getirilmesinde rol oynar saç üzerinde Dihidrotestesteron (DHT) oluşumunu azaltarak etkili olduğu yönünde araştırma sonuçları vardır.DHT nin azalması saç köküne zararı azalttığüı için dökülme durur ve tüyleşmiş saçların kalitesi artar.

Ginseng Extract:

Hücre yenilenmesini uyarıcı etkisi vardır bu uyarıcı etkisiyle saç köklerinin canlanmasını ve tüyleşmiş saçların kalitesini artırarak daha dolgun görünmesini sağlar.Saç köklerindeki bu uyarıcı etkisi minoxidil HCL gibi etki eder saç dökülmesini durdurur ve kalite artışı sağlar.

Angelica Polymorpha Sinensis Extract:

HGF deki angelica sinensis çinko,demir, bakır, manganez ve VB12 gibi çeşitli aminoasitler ve yaşamsal elementler içermektedir. Bu maddeler saç büyümesi için gerekli olan besinlerdir.Bununla birlikte saçın kuru, sert ve kırılgan olmasını önlemektedir.Lokal uygulama ile bu öz saç folikül metabolizması tarafından direk olarak emilir ve bu sayede saç folikülleri beslenir.Kan dolaşımını hızlandırır, kafa derisini en uygun ve verimli bir şekilde besler, derinin yağ ve salgılama dengesini korur ve saç oluşumu için mükemmel bir ortam sağlar. Bu sayede saç dökülmesi hızlı bir şekilde sona erer ve sağlıklı bir şekilde büyümeye başlar.

Polygonum Multiflorum Extract:

Antioxidandır ve antioxidanların etkisini artırır.UVB nin zararlı etkilerinden cildi ve saç köklerini korur.Herbal rogain gibi etki eder;uygulama alanında kanlanmayı ve buna bağlı olarak saç köklerinin beslenmesini artırır.

Saw palmetto (serenoa Serrulata Fruit Extract) :

Testere yapraklı palmiye özütüdür ve doğal finasterid olarak bilinir..Saw palmetto içeriği iyi bilinen sonuçları yeterince tesbit dilmiş bir üründür,gerek genetik saç dökülmesi gerekse prostat büyümesinin bilinen tek sebebi DHT(Di Hidro Testesteron) nin oluşumuna sebep olan 5-alfa redüktaz enzimini inhibe eder.Genetik saç dökülmesinin en önemli sebebi olan DHT oluşumunun engellenmesi genetik dökülmeyi durdurur.

Hair Growth Factor Sprey + Damla kullanım şekli ve süresi

HGF  akıp giderek gereksiz ürün kaybına sebep olmaması için sprey formunda üretilmiştir.

-Saç gelişimini uyarıcı herbal rogainin ve saçın kalitesini bozan DHT nin oluşumunu engelleyen herbal finasteridin ciltte daha uzun süre etki etmesi ve alınacak cevabın maximum düzeyde olması için günde 2 defa kullanılması gerekir.

-Kullanımda dikkat edilmesi gereken husus saç dökülmesinin olduğu düşünülen tüm alanın ıslanmasının sağlanmasıdır.

-HGF spreyi kuru cilde uygulayın bu ilacın cilde daha iyi dağıtılmasını ve her alana uyguladığınızdan emin olmanızı sağlar.İlacı banyodan sonra uygulamanız daha uzun süre etkisinin devam etmesini sağlar.Uygulamadan sonra ilk saat maximum düzeyde olan etki 4 saate kadar azalarak devam eder.

-Her uygulamadan önce banyo yapmanız gerekmez ancak o saatlerde banyo yapacaksanız banyo sonrası cildinizi tam kuruttuktan sonra uygulayınız böylece ürün cilde daha iyi daha uzun süre nüfuz edecektir.

 -Ürünü sabah akşam olacak şekilde 2 kez kullanınız mümkün olduğunca düzenli kullanınız ancak unuttuğunuz dozu pas geçebilirsiniz.

-Sprey her puf ta ortalama 0.2 ml ürün püskürtmektedir saçsız yada seyrek alanın genişliğine göre 4-7 kez püskürtünüz.Gereksiz ürün kullanmamak için her püskürtmeden sonra ıslak alan sınırlarını parmağınızla belirleyin bunu yaparken hafifçe friksiyon yapın.

-İlaç saçta görsek kirlilik oluşturacak artık bırakmadığı için uygulama sonrası gün boyu veya gece boyu cildinizde kalmasında sakınca yoktur.

-Uygulama esnasında alnınıza akarsa ıslak bir mendille siliniz.

-Folliküllerin uyarılması sonucu ilk haftalarda saç değişim hızı artacağından dökülmenin arttığını farkedebilirsiniz bu ilacın etkisiyle olan ve geçici bir durumdur telaşlanmadan kullanıma devam ediniz.Net sonuç için tercihen saç gelişim süreci olan 4 ay veya en az 3 ay kullanmalısınız.

-Saç dökülmesi sebebi olan DHT hormonu üretimi sürekli devam eder,olumlu etkinin giderek arması ve devamı için HGF spreyi kullanmaya devam etmelisiniz.

-Ürünü kullanırken temizlik ürününüzü değiştirmenize gerek yoktur,saçınıza en uygun sabun veya şampuan kullanmaya devam edebilirsiniz,SGF sprey kullandığınız sürece bir başka lokal ürün kullanmanıza gerek yoktur sadece ağızdan ilaçla desteklemek için günde 2.5 mg biotin (vitamin H) alabilirsiniz.

-Beklediğiniz sonucu elde ettiğinizde HGF nin günlük dozunu 1 defaya düşürüp,3-6 ay günde 1 doz kullandıktan sonrada 2 günde 1 defa uygulama şeklinde devam edebilirsiniz.

Beklentiniz bilimsel sınırlar içerisinde olmalıdır, “ % 100 etkili,18 yaşınıdaki gibi olacak “ şeklindeki abartılı vaatlerden etkilenmemlisiniz.HGF sprey % 92 ihtimalle saç dökülmeniz ve saç kalite artışı konusundaki beklentilerinizi karşılayacaktır. % 8 ihtimalle beklediğinizi bulamayabilirsiniz bu durumda kullanmaya devam etmenin anlamı olmayacağı için kesebilirsiniz.Tüm saç ürünleri için geçerli olan kural saçtaki etkinlik 3 ayda fark edilir hale gelir düşüncesine göre aralıksız 3 ay kullanmadan karar vermeyiniz.

Yorumlar

No customer comments for the moment.

Bir Yorum Yaz

HGF (Hair Growth Factor) 3 Aylık

HGF (Hair Growth Factor) 3 Aylık

HGF Sprey şimdi 3 aylık ürünü ile daha ekonomik kullanma imkanı sunuyor. (HGF Sprey geliştirilmiş olup HGF Plus olarak değiştirilmiştir.) Lütfen HGF Plus çeşitlerini inceletiniz.

Bir Yorum Yaz

Vade Aylık Toplam
1 139,50 TL 139,50 TL
2 69,75 TL 139,50 TL
3 46,50 TL 139,50 TL
4 34,88 TL 139,50 TL
5 27,90 TL 139,50 TL
6 23,25 TL 139,50 TL

Diğer Kartlar

Tüm kredi ve bankamatik kartları ile tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.