TARİHÇE
Hair Pharma Türkiye’de 2004 yılında saç ve saç hastalıklarının tedavisi alanında uzmanlaşmış doktorlar tarafından Onur Kimya, Beka İlaç, Samti İlaç ve Moleküler Kimya firmaları iş birliği ile kurulmuştur.
Hair Pharma’nın kuruluş felsefesi saç sorunları yaşayan insanların piyasada bulunan ve bilimsellikten uzak ürünlerden kurtulup etkinliği kanıtlanmış, bitkisel içerikli, güvenilir ürünlerle saç sorunlarını çözmesini sağlamaktır.
Firmamız bu amaçla gerek yurt içinde uzman doktorlar ve kimyagerler tarafından yapılmış gerekse yurt dışında bu alanda yapılan çalışmalardan yararlanarak insanlara en etkili ürünleri sunmaktır. Ürettiği ilk üründen bu yana saç sorunu yaşayan insanlara en doğru, yan etkisiz ve bilimsel ürünler sunmayı amaç edinmiştir.

MİSYON
Hair Pharma Grup bünyesinde bulunan alanında uzman doktorlar, kimyagerler ve profesyonel AR-Ge ekibi ile birlikte 18 yıldır saç sorunları ve tedavisi alanında çalışmaktadır. Çalışmalar tüm donanım ve gerekli belgelere sahip öncü laboratuvarlar iş birliği ile titizlikle yürütülmektedir.
Bunun yanı sıra ürünlerimizde kullanılan bilimselliği laboratuvar çalışmaları ile kanıtlanmış etken hammaddeler Avrupa’dan ithal edilmektedir.
Hair Phrma Grup olarak temel misyonumuz her zaman daha iyisini yapmaya çalışmaktır. Bu nedenle kurulduğumuz günden bu güne 18 yıldır özveri ile çalışmaya ve ürün gamımızı genişletmeye devam ediyoruz.
Bu misyonla ürettiğimiz ve klinik çalışmaları tamamlanmış, başarı oranları yüksek ürünlerimizi eczaneler aracılığı ile halkın kullanımına sunuyoruz.


VİZYON
Hair Pharma olarak, kısa vadede saç dökülmesi alanında Türkiye’nin en büyük laboratuvarlarından birine sahip olmayı ve bu başarımızı yine saç sorunlarına yönelik çözümlerde kullanmayı hedefliyoruz. Orta vadede ise dünya çapında saç problemleri hakkında bilimsel çalışmalar yapan büyük bir kurum olmak hedeflerimiz arasındadır.
Hair Pharma kendi yaptığı bilimsel çalışmalar dışında yurt içi ve yurt dışında gelişen tüm bilimsel yayınları ve çalışmaları da gün be gün takip etmektedir.

NEDEN HAIR PHARMA ÜRÜNLERİNİ TERCİH ETMELİSİNİZ?
Hair Pharma olarak önceliğimiz kar etmek değil insanların saç sorunlarına yan etki yaşamadan, bitkisel öz ve ekstrelerden yararlanarak etkin ve etkili tedaviler sunmaktır. Bu amaçla tüm ürünlerimiz zararlı kimyasallardan uzak, yan etkiye neden olmayacak ve güvenle kullanılacak şekilde geliştirilmektedir.
Bu sayede tüm Hair Pharma ürünlerini güvenle tercih edebilirsiniz. Ürünlerimizin içerikleri, içerikler hakkında yapılmış bilimsel çalışmaları web sitemizden inceleyebilirsiniz.