İndirimli Fiyat! Hair Forte Sprey Bayan 3 Aylık Paket Daha Büyük Görüntüle

Hair Forte Sprey Bayan 3 Aylık Paket

Yeni

Kadınlarda görülen erkek tipi saç dökülmesine karşı %2 Procapil içeriği ile Hair Forte Sprey önerilmektedir. Daha ekonomik kullanım için 3 aylık paket almanız önerilmektedir. 

Daha Fazla Detaylar

6954 Öğeler

228,00 TL

-57,00 TL

285,00 TL

Daha Fazla Bilgi

Hairforte Bayan Sprey Tercih Nedenleri
Kadınlardaki dökülmelerin ciddi bir kısmı erkek tipi dökülmedir ve en etkili madde % 2 procapildir. İçeriğinde allerjik ürünler bulunmaz. Hairforte spreyde alerjik reaksiyon minoxidile kıyasla çok daha az görüldüğünden minoxidil alerjisi olanlar için ciddi bir çözümdür. Damlalık ve sprey formu birlikte verildiğinden kullanıcıya seçenek sunan tek üründür.
Şişesinde kabartma ve damlalıktaki marka sahtesinin üretimini engeller, bu özellik Türkiye de sadece haiforte spreyde vardır.
3 aydan sonra günlük tek doz, 6 aydan sonra günaşırı kullanımı hasta uyumunu arttırır. Etkinliği bilimsel çalışmalarla kanıtlanmış moleküllerle birlikte bitkisel aktifler tek spreyde birleştirilmiştir.

Hairforte Sprey Nasıl Kullanılır ?
Türkiyede damlalık ve spreyin birlikte sunulduğu tek üründür ve saçınız uzunsa damlalık formunu, kısaysa sprey formunu tercih edebilirsiniz.

Hairforte sprey + damla kullanım şekli
Kullanmadan önce ürünün şişesini iyice çalkalayınız.
Ürünü kuru saçınıza uygulayınız.

Dökülme olan bölgeyi ıslatacak şekilde her uygulamada damlalık ile toplam 1 ml damlatınız yada sprey ile 6 püskürtme yapınız. Dökülme alanınız darsa daha az ürünle ıslaklık sağlayabiliyorsanız ihtiyaç kadar kullanınız. Püskürtme yada damlatma işleminden sonra parmak uçlarınızla saç diplerinize 30 saniye hafifçe kadar masaj yaparak ürünün dengeli dağılmasını sağlayınız. Uygulamadan sonra saçınızı 3-4 saat saçlarınızı yıkamayınız, o saatlerde banyo yapmayı planlıyorsanız banyodan sonra kullanınız. Ürünün etkisi uygulamadan sonra azalan oranlarda  dört saat boyunca devam eder dördüncü saatin sonunda etkinlik biter. Ürünün etkinliğinin görülebilmesi için, bütün saç ürünlerinde olduğu gibi en az 2-3 ay kullanılması gerekir.

Olumlu etkileri net bir şekilde gözledikten sonra ( bu sürede kişisel faktörlere bağlı olarak bireyden bireye değişmekle beraber üç ayı bulabilir). İlk üç ay sabah akşam kullanımdan sonra günde tek doza düşürebilirsiniz. 6 ay kullanım sonrası istenilen sonuç elde edildiğinde iki günde bir yani günaşırı dozuna inebilirsiniz. Dökülmede artış fark ederseniz dozu yeniden yükseltmelisiniz. Bu kolay kullanım tarzı hairfort un kullanımında kolaylık sağlamaktadır. Dökülmeniz kadın tipi saç dökülmesi ise 6-12 ayın sonunda ürünü tümüyle kesebilirsiniz.

İçindekiler
Hairforte bayan  sprey % 2 procapil içermektedir, kadınlarda yapılan bilimsel çalışmalar % 2 procapil oranı şeklinde olması gerektiği sonucunu ortaya koymuştur. Aktif maddelerinden en etkili olan procapil Fransa Sederma Pharma’dan ithal edilmekte ve Hairpharma güvencesiyle GNP sertifikalı tesislerde üretilmektedir. Diğer bilimsel maddeler İngiltere’den ithal edilmektedir.

Ürün içerik ve oranları sadece Hairpharma ürünlerinde belirtilmektedir

 • Procapil % 2
 • Biotin % 0.5
 • PanaxGingsengExtract % 3.5
 • Pyridoxine HCL % 0.5
 • AngelicaPolymorphaSinesisExtract % 3
 • Polygonum Multi Florum Extrac % 4
 • Glycerin % 4
 • Triethanolamine % 2
 • SerronaSerrulataFruitExtract % 2
 • ButilenGlycol % 2
 • Alcohol  % 30
 • PurifiedWater % 46

Hairforte Bayan Sprey Yan Etkileri;
Çok seyrek olarak rastlanan alerji dışında yan etkisi tespit edilmemiştir.

Yorumlar

No customer comments for the moment.

Bir Yorum Yaz

Hair Forte Sprey Bayan 3 Aylık Paket

Hair Forte Sprey Bayan 3 Aylık Paket

Kadınlarda görülen erkek tipi saç dökülmesine karşı %2 Procapil içeriği ile Hair Forte Sprey önerilmektedir. Daha ekonomik kullanım için 3 aylık paket almanız önerilmektedir. 

Bir Yorum Yaz

Vade Aylık Toplam
1 228,00 TL 228,00 TL
2 114,00 TL 228,00 TL
3 76,00 TL 228,00 TL
4 57,00 TL 228,00 TL
5 45,60 TL 228,00 TL
6 38,00 TL 228,00 TL

Diğer Kartlar

Tüm kredi ve bankamatik kartları ile tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.