Xpecia Tablet Erkek Daha Büyük Görüntüle

Xpecia Tablet Erkek

Yeni

Erkek saç dökülmesinde etkili bir ürün olan Xpecia Erkek tablet hakkında detaylara aşağıda göreceksiniz.

Kampanya

Daha Fazla Detaylar

93640 Öğeler

Stokla Mevcut

155,00 TL

Daha Fazla Bilgi

Erkeklerde görülen saç dökülmelerinin % 95 ten fazlası erkek tipi (AGA, ailesel, genetik, hormonal gibi isimlerle de anılır) dökülmelerdir. Sebebi net bir şekilde tanımlanmış dökülme tiplerindendir ve sebebi DHT (di hidro testosteron) hormonudur. Bu hormonun zararlı etkisi engellenmedikçe gerçek anlamda bir tedavi yapılamamış olur. DHT oluşumu sprey tarzı bölgesel ürünlerle engellenebileceği gibi tablet formu ilaçlar da kullanılabilmektedir. Bunun yanı sıra blgesel ürünlerle birlikte tablet kullanımın daha iyi sonuç verdiği bilimsel çalışmalarla kanıtlanmıştır. Saç dökülmesi hastalık gibi kabul edilip uygun bilimsel ürünler kullanılmalıdır.

Bölgesel saç ilacı kullanımında;günde 2 defa uygulamanın zorluğu,uygulama sonrası koku olması,ciltte tahrişe sebep olması,alerji yapabilmesi,saçta tortu bırakması,arkasından banyo yapılamaması,saçta yağlı görünüme sebep olması gibi sorunlar görülebilmektedir. Xpecia tablet tüm bu sorunları aşmaktadır çünkü hap şeklinde kullanım spreye kıyasla çok daha kolaydır.

Xpecia Hair Pharma kalitesiyle erkek ve kadın olmak üzere iki formda üretilmektedir ve içeriğinde bulunan tüm aktif maddeler bilimsel olarak etkinliği kanıtlanmış hammaddelerdir.

Xpecia Erkek İçindekiler ve Etkileri;

Serenoa Repens Ekstresi    (Saw Palmetto-Cüce Palmiye)
(Meyve)
340 mg
Ginkgo Biloba Ekstresi
(Mabet Ağacı Yaprağı)(Yaprak)
20 mg
Vitamin B5 (Pantotenik Asit) 24 mg % 400
Biotin 2500 mcg % 5000
Folik Asit 600 mcg % 300
Çinko 15 mg % 150
L-Sistin 40 mg
Metiyonin 40 mg
Keratin 20 mg
İsoflavon 8 mg

Xpecia Nasıl Kullanılır ;

Eksiği daha kısa sürede tamamlamak için ilk 1-3 ay günde iki tablet sonraki dönemde günde bir tablet almak yeterlidir. Kadın tipi dökülmelerde 6 ay kullanılması önerilirken erkek tipi dökülmelerde daha doktorun önerdiği süre kadar kullanılmalıdır. Tabletler yemek arasında yada yemekten sonra alınması önerilir. İki tablet aynı anda alınabileceği gibi sabah akşam şeklinde de alınması da uygun olur.

Xpecia Tablet Yan Etkileri ;

Tespit edilmiş yada kullanıcılardan yansıyan bir yan etkisi yoktur.

Xpecia Tablet Satış Noktaları ;

Tüm ulusal ecza depoları ( Hedef Ecza Deposu, Selçuk Ecza Deposu, As Ecza Deposu, Eczakoop) aracılığıyla eczanelerde satışı yapılmaktadır. Bunun dışında üretici firma resmi satış sitesi olan bu sayfadan satın alıp güvenle kullanabilirsiniz.

Xpecia Kullananlar Sorular ve Cevapları;

Cinsellik üzerine yan etki yapar mı?; Saw palmetto 340 mg bulunmaktadır, yapılan bilimsel çalışmalarda günlük 1500 mg saw palmetto kullanılan prostat hastalarında yan etki olmadığı yani 1500 mg sav palmetto’nun cinsel isteği azaltmadığı gözlenmiştir. Bunun sebebi finasterid 5 alfa redüktaz enziminin izo1 ve izo2 tiplerini etkilediği için cinsellik üzerine yan etki oluşturur, saw palmetto 5 alfa redüktaz izo2 enzimini etkilediği için finasterid gibi yan etki yapmaz.

Kilo aldırır mı? İştah artırdığı bilinen vitaminler olmadığı için kilo almaya sebep olmaz güvenle kullanılabilir.

Vücut kıllarını artırır mı? Uzun süre kullananlarda bu tür sorunlar yaşanmamıştır. Vücut kıllarında artış yapmaz.

İsoflavon cinselliği etkiler mi? Günlük 30 mg kullanımda bu tür sorunlar yaşanmamaktadır, 8 mg isoflavon un böyle bir yan etki yapması beklenmez.

Yorumlar

No customer comments for the moment.

Bir Yorum Yaz

Xpecia Tablet Erkek

Xpecia Tablet Erkek

Erkek saç dökülmesinde etkili bir ürün olan Xpecia Erkek tablet hakkında detaylara aşağıda göreceksiniz.

Kampanya

Bir Yorum Yaz

Benzer Ürünler