İndirimli Fiyat! HGF Plus (3 Aylık Ekonomik) Daha Büyük Görüntüle

HGF Plus (3 Aylık Ekonomik)

Yeni

Saç dökülmesine karşı etkinliği kanıtlanmış olan HGF Plus 3 aylık ekonomik paketi

Daha Fazla Detaylar

99985 Öğeler

Stokla Mevcut

362,00 TL

-73,00 TL

435,00 TL

Daha Fazla Bilgi

HGF Sprey 3 aylık doz aylık olanla tamamen aynıdır, saç dökülme tedavisinde ilk belirtilerin 3 ayda ortaya çıkabileceği düşüncesiyle 3 aylık doz toptan satış olarak değerlendirilip daha uygun fiyata satılmaktadır. Ekonomi için tekli ürüne tercih edebilirsiniz.

Bitkisel saç ilaçları arasında içerik açısından en etkili içeriğe sahip bir üründür. HGF Plus sprey bu gurup ürünlerin tümünden içerik ve etki olarak çok farklıdır. En büyük özelliği lokal uygulanan başka hiçbir ürüne ihtiyaç duyulmamasıdır. İçeriğindeki herbal ürünler ve diğer besleyici bitki özleri sayesinde saçınızın ihtiyacı tümüyle karşılanmakta, dökülmenin temel sebebi  olan Di Hidro Testosteron (DHT) hormonu oluşumu bölgesel olarak engellenmektedir. Üretimin her seviyesinde sıkı denetimle ve her serisi bağımsız olarak test edilen bir üretim süreciyle gerçekleştirilmektedir. Türkiyede sadece Hair Pharma nın kullanıcı kolaylığı olarak tasarladığı tam kapalı % 100 güvenli kutuda sprey ve damlalık birlikte sunulmaktadır.Bu sayede kişi en verimli kullanım aracıyla uygulayabilmektedir. Damlalıkta hijyenik paketi ve Hair Pharma markasıyla güven vermekte ve marka kalitesini yansıtmaktadır. Benzer şekilde yine Türkiye’deki saç ilaçları arasında sadece Hair Pharma ürünlerinin şişesinde marka kabartması vardır. Bu önlemler sayesinde sahtesi yapılamamaktadır.

HGF Sprey Kullanım Şekli;

Gereksiz ürün kaybına sebep olmaması için sprey ve damlalık olarak sunulmaktadır. Yeterli etki göstermesi ve alınacak cevabın maximum düzeyde olması için ilk 3 ay günde 2 defa kullanılması gerekir. Sonraki dönemde günde bir defa kullanımı yeterlidir. Kullanımda dikkat edilmesi gereken husus saç dökülmesinin olduğu düşünülen tüm alanın ıslanmasının sağlanmasıdır. Yeterli ıslaklık sağlamak için gerektiği kadar ürün kullanılabilir ancak çok geniş alanlarda bile 6 fıs yeterli olduğu için daha fazla kullanılmamalıdır.

HGF Plus spreyi kuru cilde uygulayın bu ilacın cilde daha iyi dağıtılmasını ve her alana uyguladığınızdan emin olmanızı sağlar. İlacı banyodan sonra uygulamanız daha uzun süre etkisinin devam etmesini sağlar. Uygulamadan sonra ilk saat maximum düzeyde olan etki 4 saate kadar azalarak devam eder. Her uygulamadan önce banyo yapmanız gerekmez ancak o saatlerde banyo yapacaksanız banyo sonrası cildinizi tam kuruttuktan sonra uygulayınız böylece ürün cilde daha iyi daha uzun süre nüfuz edecektir.

Folliküllerin uyarılması sonucu ilk haftalarda saç değişim hızı artacağından dökülmenin arttığını fark edebilirsiniz bu ilacın etkisiyle olan ve geçici bir durumdur telaşlanmadan kullanıma devam ediniz. Net sonuç için tercihen saç gelişim süreci olan tercihen 4 ay, en az 3 ay kullanmalısınız

HGF Sprey İçeriği ve etkileri;

Saw Palmetto(serenoa Serrulata Fruit); 5 alfa redüktaz enzim sentezini azalttığı yönünde bilimsel yayınlar vardır.

Biotin; (B7 vitamini – H Vitamini); Keratin de çapraz bağları güçlendirerek saç ve tırnak kalitesini artırır. 

Panax Ginseng; Hücre yenilenmesini uyarır.
Pyridoxine (vitamin B6); Hücre yenileyici etkisi vardır, 60 farklı enzim üzerinde etkisi vardır protein sentezinde etkilidir,saç kalitesini arttırır.

Triethanolamine; asitliği düzenler, uygulanan aktif maddelerin emilimini artırır.

Angelica Polymorpha Sinensis; Saçta kalite artışı sağlar. Eser elementler olan çinko,bakır ve manganezden zengindir.
Polygonum Multiflorum; antioxidan etkilidir, kanlanmayı arttırır.

Glycerin; Uygulama alanında kurumayı geciktirerek ürünün emilim ve etki süresini uzatır.

Etki Mekanizması

DHT üzerine etkisi: Bilindiği gibi saç köküne bilinen en zararlı madde DHT dir(di hidro testesteron).HGF Sprey içerdiği herbal finasterid etkisiyle ilaç şeklinde sunulan finasteride (propecia,proscar,dilaprost) benzer şekilde 5-Alfa redüktaz enzimini inhibe ederek testesterondan Di Hidro Testesteron oluşumunu engeller. DHT etkisi engellendiğinde saç dökülmesi durur ve kalite kaybetmiş saçlar giderek eski haline yaklaşır,uzama hızı artar. Saç kökü üzerine uyarıcı etkisi: HGF içeriğinde bulunan herbal rogain etkili ürünler minoxidil HCL gibi saçlı deride kan akımını artırararak ve yeni kılcal damarlar oluşmasını uyarıp kökün daha iyi beslenmesini sağlar ayrıca minoxidil HCL gibi kıl kökünü uyararak tüyleşmiş kılların saç halini almasına yardım eder. Saç köküğnün beslenmesi üzerine etkisi: Herbal finasterid ve herbal rogain dışındaki yardımcı bitkisel ürünler saçlı deriyi iyonizan radyasyon,UV ışınları ve çevre kirliliği gibi dış etkenlerden korur ve köklerin beslenmesini sağlayan içerdiği maddelerin yoğun bir şekilde bölgesel olarak emilmesini sağlar.

HGF Plus Sprey Satış Noktaları;

Diğer Hair Pharma ürünlerinden farklı olarak resmi internet sitelerinde, saç ekim merkezlerinde ve yetkilendirilmiş eczanelerde satışı yapılmaktadır. Sahtesini önlemek amaçlı güvenlik önlemleri alındığı için her satış noktasından aldığınızı güvenle kullanabilirsiniz.

Yan Etlikeri;

Çok seyrek alerjik reaksiyon dışında yan etki bildirilmemiştir.

Yorumlar

No customer comments for the moment.

Bir Yorum Yaz

HGF Plus (3 Aylık Ekonomik)

HGF Plus (3 Aylık Ekonomik)

Saç dökülmesine karşı etkinliği kanıtlanmış olan HGF Plus 3 aylık ekonomik paketi

Bir Yorum Yaz