HP Biotin Şurup Daha Büyük Görüntüle

HP Biotin Şurup

Yeni

HP Biotin Şurup HP biotin (biyotin) tablet formları 1 mg, 2 mg, 5 mg ve 10 mg tablete ek olarak çıkarılmış ve öneli bir eksik giderilmiştir. 

Daha Fazla Detaylar

99991 Öğeler

Mevcut

74,00 TL

Daha Fazla Bilgi

Tablet verilemeyecek yaştakiler ve tablet yutma güçlüğü çeken erişkinler için gerekli olan biotin şurup ta eczanelere verilmiştir. 1 mg/ml dozajlı şurubumuz B7 vitamini eksikliğinde kullanabileceğiniz gıda takviyesidir. Bilindiği gibi biyotin bilimsel tıbbi yayınlarda B7 vitamini ve H vitamini olarak ta geçmektedir. Erişkinlerde saç sorunu çok daha sık görüldüğü için kullanımı yaygındır. Ancak çocuklarda görülen biotidinaz eksikliğinde B7 vitamini tedavisi hayati önem arz etmektedir, eksikliğin düzeyine bağlı olarak saç sorunları, tırnak ve deri kalite problemleri yaşanabilmekte hatta daha ağır tablolar ortaya çıkabilmektedir.

Tablet formunun dozunun ayarlanması ve bebeğe verilebilmesi oldukça zor olmaktadır, bu eksiğin giderilmesi düşüncesiyle bebeklerin ve çocukların rahat alabileceği sıvı formunu geliştirdik.

Biotin Şurup İçeriği ;

1 mili litresinde (1 cc) 1 mg (1 mili gram 1000 mikro grama eşittir) B7 vitamini içerecek

Tatlandırıcı olarak suni tatlandırıcı veya glikoz şurubu değil doğal pancar şekeri içerir.

Lezzet artırıcı olarak çocukların en iyi tolere ettiği portakal aroması kullanıldı.

Biyotin Şurup Kullanım Önerileri ;

Tüm saç tırnak ve deri kalite kayıplarında önerilebilmektedir. Kullanım gereksinimi rastgele olmamalı bir sorun varsa çözümü için doktorla görüşülmeli ve yapılan inceleme sonucu doktorun önerisiyle olmalıdır. Özellikle küçük yaşta görülen biotidinaz eksikliği çok değişik düzeylerde olabilmekte buna bağlı olarak kullanılacak miktar da değişmektedir. Bu sebeple doktorun yaptıracağı kan tahlilleri sonucu vereceği dozda alınmalıdır.

Biotin Gereken Durumlar;

* Saç incelme, seyrelme, çabuk kırılma gibi kalite sorunları.

* Tırnak kalite kaybı, kırılması ve tırnakta kat kat ayrılma.

* Ciltte incelme ve diğer kalite sorunları (biotidinaz enzim eksikliği düşünülür kan düzeyine göre başlanır).

* B7 (H vitamini)vitamin eksikliği (bebeklerde ve çocuklarda kan tahliline göre verilir).

* Biotidinaz eksikliği ( enzim düzeyi kan tahliliyle tespit edilmelidir).

Yorumlar

No customer comments for the moment.

Bir Yorum Yaz

HP Biotin Şurup

HP Biotin Şurup

HP Biotin Şurup HP biotin (biyotin) tablet formları 1 mg, 2 mg, 5 mg ve 10 mg tablete ek olarak çıkarılmış ve öneli bir eksik giderilmiştir. 

Bir Yorum Yaz