Hairforte Sprey Erkek Daha Büyük Görüntüle

Hairforte Sprey Erkek

Yeni

Erkeklerin en büyük problemlerinden birisi olan saç dökülmesi şimdi procapil içeren Hairforte Sprey ile en etkili çözümü sunuyoruz.

Kampanya

Daha Fazla Detaylar

9682 Öğeler

Stokla Mevcut

299,50 TL

Daha Fazla Bilgi

Erkek saç dökülmelarinin sebebi %95 oranında genetik (AGA) yani ailesel saç dökülmesidir.Ailesel saç dökülmelerinin bilinen tek sebebi testosteron adlı hormondan üretilen Di hidro testosteron (DHT) hormonudur. DHT saç kökündeki hücrelerin yok olarak azalıp saç üretemez hale gelmesine neden olur. Saç dökülmesi tedavisi yapılırken DHT oluşumu veya köke zarar vermesi mutlaka engellenmelidir. Hairforte Erkek sprey in içeriğindeki procapil saç kökünü uyarırken bölgesel olarak DHT oluşumunu da engellemektedir, bu sayede daha yüksek başarı elde edilmesini sağlar.

Saç dökülmesi tedavisi için geliştirilen procapil 2007 yılında etkinliği bilimsel olarak kanıtlanmış ve saç dökülmesinde farklı bir çözüm ortaya koymuştur. Procapil minoxidil gibi saç kökünü uyararak minoxidile benzer etki gösterirken,bölgesel olarak DHT' oluşumunu engeller ve kökü DHT nin hasarından koruyacak bariyer oluşturur.Bu sayede tüyleşmiş saçların kalitesini artırırken dökülmeyide engeller.Ek bir ürüne ihtiyaç duymadan başarıyla kullanılır. Hairforte Sprey içeriği oluşturulurken ana aktif madde procapil yanı sıra tamamı bilimsel çalışmalarla kanıtlanmış bilimsel be bitkisel aktifler kullanılmıştır.

Procapil adlı maddenin üreticisi Fransız Sederma Pharma firması kadınlarda % 2, erkeklerde % 3 oranında önermektedir ve tüm dünyada bu şekilde kullanılmaktadır. Türkiye’de bazı yeni firmalar farklı oranlarda kullandığını yazsa da bilimsellikle ilgisi olmayan ve tüketiciyi yanıltmaya yönelik bir yaklaşımdır.

Hairforte Erkek Sprey içeriği

Procapil: Apigenin, biotiniltripeptid ve oleanoik asit ten oluşan üçlü komplextir ve etkileri şu şekildedir. Hairforte erkek spreyde % 3 oranında bulunmaktadır.

Apigenin;

Güçlü vazodilatatör etkisi sayesinde folliküler üniteye gelen kan miktarını artırmakta ve follikülün beslenmesini artırmaktadır.

İnvitro çalışmalarda bu etki saçın daha hızlı uzaması ve saç şaftının daha kalın olması şeklinde gözlenir.

Biotinil tripeptit;

Biotinden sentezlenmiştir biotinil GHK olarak ta bilinir.

Matrikine denilen kısa zincir polipeptidlerin miktarını artırır ve dermal papilladaki kollegen ve elastin miktarını artırır,kollegen artışı DHT nin folliküler hücrelere verdiği hasarı azaltır.

Saçı üreten proliferatif keratinize hücrelerin büyüme hızını artırır(Keratinize hücreler yapı değiştirip sertşerek saç oluşumuna katılan hücrelerdir).

Bu etki saç kalitesini artıran önemli bir etkidir.

Minoxidilin kökü uyarma etkisi sonucu elde edilen sonuca yakın sonuç verir.

Oleanoik asit;

Uygulandığı alanda folliküler ünitedeki yağ bezinde ve kökün matrixinde sentezlenen 5 alfa redüktaz enzimini inhibe eder.

Diğer organlarda DHT azalmasına bağlı yan etki oluşturmaz,bu finasteride en büyük üstünlüğüdür.

Saw Palmetto:Bilimsel yayınlar 5 alfa redüktaz tip 2 sentezini azalttığı yönündedir

Panax Gingseng :  Hücre yenileme özelliği vardır.

Glycerin: ününün geç bularlaşmasını  dolayış ile de emilimin artmasını sağlar

Butilen Glycol :Emilim artııcı

Triethanolamine :Asit dengeleyicidir.  Deriyi ürünün en yüksek absorbsiyonunu sağlayacak seviyeye çeker

Pyridoxine HCL: B6 vitamini saç kalitesini artırır.

Biotin:Vitamin B7 vitaminidir.Saçın uzama hızını ve kalitesini artırır.

Angelica Polymorpha :Eser element olan çinko ,bakır ve mangenez açısından zengindir.

Polygonum Multi Florum: Antioksidan etkilidir.

Hairforte Sprey Kullanımı;

Kullanıcı uyumu açısından diğer saç spreylerine bir çok üstünlüğü vardır. Özellikle genetik dökülmelerde sürekli günde 2 doz kullanmak gerekirken Hairforte Sprey ilk 3 ay günde 2 defa, sonraki 3 ay günde bir defa 6 aydan sonra iki günde bir defa kullanımı yeterlidir.

Kullanımda miktardan çok ıslaklığın sağlanması önemlidir. Açık yada seyrek alanın ıslatılması yeterlidir. İstenilen bölgeyi ısalatabilmek için 2 fıs gerekiyorsa 2 fıs 6 fıs gerekiyorsa 6 fıs kullanılmalıdır. Çok geniş açıklıklarda bile 6 fıs yeterli olduğu için daha fazla kullanılması önerilmez.

Hairforte Erkek Sprey Yan Etkileri ;

Çok seyrek görülen alerji dışında belirlenmiş yan etkisi yoktur. Saç ilaçlarında akla en çok gelen soru cinsellik üzerinde olumsuz etki yapıp yapmadığıdır. Bölgesel ürün olduğu için böyle bir yan etkisi olmaz ve rastlanmamıştır.

Neden Hairforte Sprey Kullanmalısınız;

-Tek spreyle minoxidil + finasterid kombinasyonuna yakın başarı elde edilir.

-Hairforte spreyde alerjik reaksiyon minoxidile kıyasla çok daha az görüldüğünden minoxidil allerjisi olanlar için ciddi bir çözümdür.

-Damlalık ve sprey formu birlikte verildiğinden kullanıcıya rahatlık sunar

-Şişesinde kabartma ve damlalıktaki marka sahtesinin üretimini engeller

-3 aydan sonra günlük tek doz,6 aydan sonra günaşırı kullanımı hasta uyumunu arttırır.

-Etkinliği bilimsel çalışmalarla kanıtlanmış moleküllerle birlikte bitkisel aktifler tek spreyde birleştirilmiştir.

Hairforte Erkek Sprey Satış Noktaları ;

Türkiye’deki tüm eczanelerde satışı yapılmaktadır. Ulusal ecza depoları aracılığıyla en ücra yerleşim yerindeki eczanelere ulaştırılmaktadır. Bunun dışında üretici firma Hair Pharma resmi sitesi olan bu sayfadan da güvenle alabilirsiniz.

 

 

Yorumlar

No customer comments for the moment.

Bir Yorum Yaz

Hairforte Sprey Erkek

Hairforte Sprey Erkek

Erkeklerin en büyük problemlerinden birisi olan saç dökülmesi şimdi procapil içeren Hairforte Sprey ile en etkili çözümü sunuyoruz.

Kampanya

Bir Yorum Yaz